Árak

Tematikus városnézések egységes díja 10.000,- Ft/csoport.
A múzeumi belépőjegyeket az ár nem tartalmazza.

Múzeumi belépőjegyárak:

Élménytúráink egy része sajnos teljes egészében jelenleg nem elérhető, mivel a Múzeumnegyed munkálatai miatt a Storno-ház és a Fabricius-ház kiállításai nem látogathatók, valamint felújítás miatt a Brennbergbányai Bányászati Emlékház zárva tart.
Megértésüket köszönjük!

Sopron zsidó emlékezete
Ó-Zsinagóga: 1000,-Ft/ teljesárú; 500,-Ft/ kedvezményes

Rejtőzködő Sopron
Tűztorony: 1400 Ft /teljesárú belépőjegy; 700,-Ft /diák és nyugdíjas jegy; 300,-Ft/ gyermek jegy (3-6 éves korig)
Régészeti kiállítás – Római kori kőtár: 800,-Ft/ teljesárú; 400,-Ft/ kedvezményes

A Storno-család titkai
Storno-gyűjtemény 1000,-Ft/ teljesárú; 500,-Ft/ kedvezményes

Liszt Ferenc nyomában
Határtalan Történet – helytörténeti kiállítás: 800,-Ft/ teljesárú; 400,-Ft/ kedvezményes

Kelták: egy misztikus nép története
Régészeti kiállítás – Római kori kőtár: 800,-Ft/ teljesárú; 400,-Ft/
kedvezményes

Az égő hegy legendája
Bányászati emlékház – Brennbergbánya: 500,-Ft/ teljes árú; 250,-Ft/ kedvezményes

Süt a pék, süt a pék
Pék-ház: 700,-Ft/ teljesárú; 350,-Ft/ kedvezményes

Élménytúráink szerves részét képezik a vezetés témájához illeszkedő, vagy a vendégek által kiválasztott soproni múzeumi kiállítóhelyek. Ha szeretnénk igazán megismerni Sopront, mindenképpen keressék fel a Soproni Múzeum kiállítóhelyeit!

Bejelentkezés és időpont egyeztetés:
Időpont egyeztetés a partner idegenvezetők alábbi e-mail elérhetőségén. Kérjük vendégeinket, hogy lehetőség szerint e-mail-ben érdeklődjenek, mert partner idegenvezetőink a szezonban idegenvezetés közben nem mindig tudják fogadni a hívásokat.
A csoportok összeszervezését nem tudjuk vállalni.

Kőrös Ildikó idegenvezető:
E-mail: koros.ildiko@gmail.com