Központi Bányászati Múzeum - múzeumpedagógiai foglalkozás

• Sopron, Templom u. 2.
  • Egész évben

Központi Bányászati Múzeum - múzeumpedagógiai foglalkozás

Az Esterházy-palotában működő bányászattörténeti kiállítás kicsik és nagyok számára egyaránt sok izgalmat kínál. A foglalkozás során megtudhatjuk, hogy miért nevezik Brennberget égő hegynek, és hogy bányászat nélkül bizony se mobiltelefonunk, se autónk, se laptopunk nem lenne. A bányászok embert próbáló és veszélyes munkájáról és az őket segítő gépekről makettek segítségével kaphatunk bővebb ismereteket. Végül pedig mindannyian leereszkedünk az élménybányába, a vállalkozó kedvűek még a csillék tolását is kipróbálhatják.

Korosztály: óvodástól középiskolásig

Időtartam: 60 perc

A kiállítás belépőjegy árán felül fizetendő a múzeumpedagógiai foglalkozás díja:
• múzeumpedagógiai foglalkozás (60 perc) 500 Ft/fő

Belépőjegyek

Múzeumpedagógiai foglalkozás a Központi Bányászati Múzeumban

• • 60 perc
  • • Amennyiben a foglalkozás helyszíne az egyik kiállításunk, abban esetben a kiállítás belépőjegyét is meg kell váltani.

Pénztárzárás 30 perccel a kiállítóhely zárása előtt.
A kedvezményekre való jogosultságot felhívásra igazolni kell.
A kedvezmények nem összevonhatók. Készpénzes fizetés csak forintban lehetséges.
Rendezvényeinken, műhelyfoglalkozásainkon a belépés díja programtól függően változhat.
A jegyárak forintban értendők és tartalmazzák az ÁFÁ-t.

Foglalkozásaink