Mesélő Storno-gyűjtemény - múzeumpedagógiai foglalkozás

• 9400 Sopron, Fő tér 6-8.
  • Egész évben

Mesélő Storno-gyűjtemény - múzeumpedagógiai foglalkozás

A Storno család historizáló lakása elkalauzol minket a 19. század mindennapjaiba. Az eredeti berendezéssel, festményekkel és falfestésekkel díszített terekben rengeteget lehet tanulni Sopronról és az 1800-as évek életmódjáról. Id. Storno Ferenc - a kéményseprőből lett restaurátor - történetén keresztül mutatjuk be a korabeli mesterek és céhek világát, megelevenednek a berendezési tárgyak, bútorok is. Ha szerencsénk van, a kis ékszeres ládák titkos rekeszébe is bepillanthatunk.

Korosztály: óvodástól középiskolásig

Időtartam: 60 perc

A kiállítás belépőjegy árán felül fizetendő a múzeumpedagógiai foglalkozás díja:
• múzeumpedagógiai foglalkozás a Múzeumnegyedben (60 perc) 1000 Ft/fő

Belépőjegyek

Múzeumpedagógiai foglalkozás a Múzeumnegyedben

• 60 perc
  • Amennyiben a foglalkozás helyszíne az egyik kiállításunk, abban esetben a kiállítás belépőjegyét is meg kell váltani.

Pénztárzárás 30 perccel a kiállítóhely zárása előtt.
A kedvezményekre való jogosultságot felhívásra igazolni kell.
A kedvezmények nem összevonhatók. Készpénzes fizetés csak forintban lehetséges.
Rendezvényeinken, műhelyfoglalkozásainkon a belépés díja programtól függően változhat.
A jegyárak forintban értendők és tartalmazzák az ÁFÁ-t.

Foglalkozásaink