Hírek 2022-07-06

Varázslatos koncert a Lenck-villa kertjében

A Danubia zenekar koncertjével indult el a Filharmónia Magyarország hangverseny sorozata a múlt héten a Lenck-villa kertjében, ahol Mozart és Poulenc ritkán játszott műveit élvezhette a közönség. Az együttes tagjainak közös álma: összehozni az embereket, összekötni őket a közös szenvedély erejével, a zene iránti rajongással. A Zenés estek folytatódnak a villa kertjében, júliusban és augusztusban is várjuk egy-egy alkalomra a zenebarátokat.

Július 26-án A Pál utcai fiúk Bokájaként óriási népszerűséget szerző színész, Wunderlich József és a virtuóz harmonikaművész, és Kéméndi Tamás közös estje a zenei műfajok kavalkádját varázsolja a színpadra. Végül augusztusban 24-én a Gaál Zsófia Live Session produkciójával búcsúztatjuk a nyarat.

? Jegyek válthatók a Prokultúra jegypénztárában (Sopron, Liszt F. u. 1; +36 99/517-517, jegyiroda@prokultura.hu), valamint online a prokultura.jegy.hu oldalon.

Fotók: Posztós János